OTOMATİK ŞANZUMAN

Hüseyin Çukurcu

0.542.653 7195

Hizmetlerimiz

HC Otomatik Şanzıman  Vites Tamir ve Servisi Ankara  0.542.653 7195
Servisimizde her çeşit otomatik şanzıman tamiri, bakımı ve arızaları yapılmaktadır. Daima kaliteli hizmet ve özenli işçilik prensipleri ile sizlere hizmet sunmaktayız.

HC Otomatik Şanzıman, kuruluşundan bu yana teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, tanınımış markaların dünya standartlarındaki kalite hedeflerine uygun olarak uzman teknik kadrosu ile araçların ayrcalıklı sahiplerinin memnuniyetini sağlamayı ve bu memnuniyetin devamlılığını korumayı kendine temel amaç edinmiştir.

 
HC Otomatik Şanzıman Servisinde genel olarak gözlemlenen otomatik şanzıman arızalarının giderilmesinin yanında, otomatik şanzıman bakımı, otomatik şanzıman yağı değişimi, otomatik şanzıman beyini arızası giderilmesi, otomatik şanzıman yağı değişimi de konusunda eğitimli ve tecrübeli ustalar tarafından yapılmaktadır.
    
 
Yedek parça stokuyla aracınızın otomatik şanzıman ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş otomatik şanzıman servisi stok kontrol sistemiyle takip etmektedir ve istenen zamanda tedarik etmektedir. 
 
HC Otomatik Şanzıman, aracınızın otomatik şanzıman konusunda komple servis hizmeti vermektedir. Otomatik Şanzıman Servisimizde her marka aracınızın için yeni otomatik şanzıman, otomatik şanzıman tamiri, otomatik şanzıman bakımı hizmetleri verilmektedir.
 
En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı otomatik şanzıman servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.
 
 
Ayrıca Servisimizde:
 
- Her marka şanzıman, orjinal yedek parçası ve 2.El yedekleri bulunur.
- Elektronik, Mekanik arıza tespitleri yapılır.
- Revizyon işlemleri garantili olarak yapılır.
- KMye bağlı Yağ/Filtre değişimi yapılır.
- Şanzıman Revizyonlarında orjinal parça kullanılır.
- Komple garantili bakımı yapılmış, 2.El şanzımanlar mevcuttur.